Jaki olej do podnośnika t25

Jaki olej do skrzyni biegów dać? Ja do mojego Tdo silnika, pompy wtryskowej, hydrauliki i filtra powietrza leję Lotos Milvus, do skrzyni, zwolnic, piast leję Hipol a tam gdzie smar stały to Greasen. Ogólnie próbuję lać takie olej są potrzebne a nie silnikowe do skrzyni cz tam podnośnika.


Chciałbym w najbliższych dniach wymienić wszystkie możliwe oleje w t-, dosłownie wszystkie. Gdzie jest spust oleju w podnośniku ? Oleju t- tematy na elektroda.

Kopia Podobne Witam, miałem sporo wycieków z hydrauliki w moim władku i zabrałem się za remont, ale mam kilka pytań: 1. Do hydrauliki, jeśli pracujesz hydrauliką zewnętrzną to taki olej jak w maszynach, a jak nie to możesz zalać np. Tłoka w podnośniku raczej nie zmieniali, to przy takiej dużej różnicy ciśnienia na mniejszym ciśnieniu siewnika by nie uniósł Rolling Eyes . W silowniku od podnosnika miedzy przewodami wchodzacymi do podnośnika jest taki mały czpyczek który sie wciska i jak go wciśnolem to podnośnik nie opada czy jesli zapale ciągnik to podnośnik. Nagrane przed żniwami, a wrzucone dopiero teraz, z braku czasu.


Witam, jestem od niedawna posiadaczem ti szukam instrukcji obsługi i naprawy tego cięgnika. Nie wiem jak sprawdzić poziom oleju w podnośniku , jaki olej tam zastosować-czy trzeba jakiś specjalny,i jak podnoszę to mi coś przy pompie zgrzyta nie wiem dokładnie co-tak jak by sie chciała sama . T władimirec jest bodajże 7-8l i to wystarczy do zasilania podnośnika , siłownika pługa do odśnieżania a także oryginalnej przyczepki wywrotki.

Dzięki temu podnosi bele sianokiszonki. Zobacz odpowiedzi na pytanie: wie ktoś ile litrów oleju wchodzi do skrzyni biegów ciągnika T-25. Do tego tylny WOM z jedną niezależną prędkością 5oraz przedni napęd dołączany hydro-mechanicznie (taki jaki był już w T-i T-30).


Witam Robię przegląd ciągnika i przydało by się dolać oleju do przedniego napędu. Kup T Władimirec na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Katalog części T,T4LTZ,MTZ,BELARUS,PRONAR,JUMZ,DT,T13T15 T10M. Rolnictwo Części do maszyn rolniczych. Ogumienie do maszyn rolniczych.


Akcesoria do pojazdów rolniczych. Artykuły znormalizowane. Wyposażenie gospodarstwa. Dźwignia, ramię podnośnika leweZastosowanie: Władimirec T-25Nr kat. Do koszykadodaj do schowka.


Klientów kupiło ten produkt . Glebogryzarka- jaki - olej -do-przekładni. CZYTAJ OPIS Filmik bardziej zrobiony przy usłyszeć Waszą opinię, bo się tak zastanawiam czy zrobić remont podnośnika czy nie? Niby tą talerzówkę ledwo podnosił trzeba było dodawać. Komentując, Subskrybując, bądź .

FUCHS AGRIFARM HYDRATEC HVI to wysokiej jakości olej hydrauliczny i smarowy (maszynowy) o wysokim wskaźniku lepkości zawierający dodatki typu EP. Witam sprzedam katalizator do toyoty avensis tbenzyna, posiadam również inne części do tego modelu zapraszam do kontaktu. Bo standardowy olej jaki jest do logana, to Elf Excellium LDX 5W-4 zgadza się ? Części eksploatacyjne w ASO niestety są drogie, przy czym IMHO robocizna jak na warunki w jakich przebywa (może przebywać) samochód (tj. podnośniki , duża, czysta hala etc) jest w rozsądnej cenie, dlatego mój . Czy to możliwe pzy takie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić brykiet z trocin

Furadan cena

Forum miceforce